Masáže

Co můžete očekávat od jednotlivých druhů masáží a ze kterých druhů terapií si u nás můžete vybrat?
Předně: k dispozici máme masážní lehátko s otvorem pro obličej, jež umožňuje volné dýchání.
K masážím samotným používáme vysoce kvalitní bylinné a esenciální oleje, dle aktuální potřeby klienta.
Pro uvolnění namožených svalů vám namícháme např. směs z rozmarýnu, kosodřeviny nebo skořice.
V boji s nachlazením vám doporučíme masáž majoránkovou, tymiánovou, eukalyptovou, nebo cedrovou.
A pokud máte stresem ztuhlé svaly ramen a šíje, určitě oceníte masáž vonící po levanduli, šalvěji, růžích nebo pomerančích.

REKONDIČNÍ MASÁŽ je masáž v době trvání do 60 min. Účinek této masáže umíme prohloubit pomocí různých masážně-terapeutických pomůcek, přičemž si zakládáme na tom, že u nás vás masáž bolet nesmí“!

DETOXIKAČNÍ MASÁŽ oceníte, zvláště pokud máte pocit tzv. vyhoření.
Je to masáž v délce trvání 60–120 min. Při této masáži se tělo uvolní, zharmonizuje a započne proces odbourávání škodlivých látek.
Začínáme obvykle masáží chodidel a následně celé zadní strany těla. Na to navazuje masáž přední strany nohou, hrudníku, rukou a velmi jemná prohřívací masáž břicha.

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY je masáž od 30 do 120 min. Masér zde používá při práci do jemna vyhlazené nahřáté lávové kameny, které mají díky vysokému obsahu drahých kovů nenahraditelný vliv na celkovou harmonizaci těla.

Při podpůrně léčebné MASÁŽI AN-MO bude masér pracovat pouze na chodidlech vašich nohou. Po krátké vstupní lázni chodidel v teplé vodě s přísadou minerálních solí bude masér po dobu 30–60 min. speciálními hmaty chodidlo uvolňovat a harmonizovat na něm důležité somatické body.

Od RAŠELINOVÉHO ZÁBALU můžete očekávat především klid a pohodu. Masér vám podle vaší potřeby na kloubní oblasti, na záda nebo na končetiny přiloží porézní polštářek s obsahem rašeliny, který následně překryje nahřátým tepelným nosičem a přikrývkou.
Tak může tělo začít doplňovat potřebné množství vzácných přírodních látek, jakými jsou např. minerály či některé druhy vzácných pryskyřic a kyselin. Rašelinové zábaly jsou proto nesporným pomocníkem při léčbě artróz, bolestí kloubů, ale třeba i celulitídy.

BAŇKOVÁNÍ je druh terapie, která upravuje rychlost biochemických procesů v tkáni. Podtlak, který v jednotlivých vrstvách pokožky vznikne působením terapeutické pomůcky (baňky), a jeho následné uvolnění eliminují cirkulační poruchy. Tělo tak může lépe nastartovat čisticí a samoléčebné procesy.

Náhled do ceníku

Náhled do nabídky masáží a jejich ceny si můžete stáhnout v PDF na tomto odkazu.

 

VĚRNOSTNÍ BONUSOVÝ PROGRAM
Při zakoupení permanentky nad 1.000,-Kč vám bude připočten bonus + 10% z celkové ceny
Při útratě nad 330,-Kč je studentům a důchodcům přidělen bonus 10 % z každé útraty. Jednotlivé bonusy se sčítají a po 10té návštěvě během jediného roku jsou klientovi v součtu vyplaceny.